GULACTI GRUP
Hakkımızda
GÜLAÇTI GRUP, 1990 yılında küçük bir kuyumcu olarak ticaret hayatına başladı ve bugün 3 farklı sektörde mücevher, inşaat ve madencilik hizmetleri gibi iş hayatına devam ediyor. Kuyumculuk sektöründe müşterilerimize dünyaya toptancı, üretici, ithalatçı ve ihracatçı olarak hizmet vermekteyiz.
Tarihçe
1990
Gülaçtı Kardeşler bir araya gelerek Gülaçtı Kuyumculuk San. ve Tic. A.Ş. firmasının temellerini attılar.
1996
Gülaçtı Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. kurulmuştur.
2000
Yabancı yatırımcı çalışmalarının yürütülmesi amacıyla Global Alım Satım A.Ş. Atatürk Havalimanı Serbest Ticaret Bölgesinde kurulmuştur.
2002
Konutun ötesinde bir konsept içerisinde insanlara yaşanacak mekanlar ve yaşam birimi sunmak amacıyla Gülaçtı Yapı İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. kurulmuştur.
2004
Alyans sektöründeki ürün grubunu markalaştırmak amacıyla STİL markası oluşturuldu ve Stil Gold Mücevherat San. ve Tic. A.Ş. kurulmuştur.
2007
Ülke yer altı zenginliklerini ülke ekonomisine kazandırmak amacıyla Global Madencilik ve Taşımacılık San. ve Tic A.Ş. kurulmuştur.
Agustos 2008
Kuyumculuk sektöründe bir ilk gerçekletirildi. 1000 metrekarelik alanda İzmit istiklal caddesinde ilk konsept mağazası hizmete açıldı. Dört katlı mağazada, altın takıdan saate, inciden mücevhere, değerli metal aksesuarlardan diğer değerli madenlere bir çok ünlü markanın ürünlerine yer verildi. Bu mağaza perakende kuyumculuk sektöründe Türkiye'de bir ilktir.
Şubat 2016
41 burda AVM de Gülaçtı ve diğer seçkin mağazalarn ürünlerinin yer aldığı STIL BY GULAÇTI adıyla perakende mağazasını açtı.
g