GULACTI GRUP
Vizyon Misyon
Vizyonumuz

Geçmişten gelen deneyimlerimizin ışığında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; “önce kalite” sloganını ön planda tutan; insana, doğa ve çevre ile toplumsal ahenk içerisinde uyum sağlayan, sosyo-ekonomik değerler üreten geniş bakış açımızla yola çıktık.

Gülaçtı Şirketler Grubu olarak; işini iyi yapan, yüksek kaliteyi ve verimli çalışma koşullarını yakalamayı becerebilen, iş yapma konusunda profesyonelce kendini anlatan üretici kimliğine ve sanayici mantığına sahibiz.

Misyonumuz

Günümüzde yaptığını doğru anlatmak, yapmak kadar hatta bazen yapmaktan da önemli bir iştir. 'Bilinmektedir ki kurumsal itibar, çağımızın en büyük sermayelerinden biridir.' Bu bağlamda Gülaçtı Şirketler Grubu' nun, günümüz Türkiye' sinde ve globalleşen dünya ekonomisinde rekabet gücünü arttırma noktasındaki en önemli hedeflerinden birisi elindeki üretim gücünü, tasarım, pazarlama ve yenilikler altında birleştirmektir.

Globalleşen dünya ekonomisinde, uluslararası ticareti ulusal bir mesele olarak algılamak gerektiğini düşünüyor ve görevimiz gereği yaptığımız her etkinliğin ulusal yanı kadar uluslararası boyutunu da hesaba katmaya çalışıyoruz.

g